INFOTAINMENT
Het volledig nieuwe Cinerama Infotainmentsysteem van de nieuwe Fiat 500 Passion cabrio met het heldere 10,25" scherm, is steeds duidelijk zichtbaar. De supersnelle Bluetooth-koppeling connecteert elke smartphone in de wagen in minder dan 5 seconden na het openen van de deur.
Het systeem biedt een intuïtieve, gebruiksvriendelijke interface, waarop de bestuurder de lay-out van het scherm kan aanpassen naar zijn persoonlijke wensen.
Het nieuwe Cinerama Infotainment is uitgerust met een volledig geïntegreerd navigatie platform, dat echt uw copiloot zal worden op al uw ritten. Het systeem toont de bestuurder actuele verkeersinformatie die om de 30 seconden wordt bijgewerkt, met inbegrip van verkeersdrukte, snelheidscamera’s, parkings, elektrische oplaadstations en het weerbericht van uw bestemming. Het 3D-kaartnavigatie kan ook op het 7” digitale instrumentenpaneel boven het stuurwiel getoond worden. De eenvoudigste interactie verloopt via natuurlijke spraakherkenning waarmee u met de wagen kunt interageren door gewoon “Hey Fiat” te zeggen.
U kan draadloos uw smartphone verbinden en uw favoriete apps op het grote scherm projecteren. De nieuwe Fiat 500 Passion cabrio beschikt ook over een draadloze gsm-lader zodat uw smartphone altijd geconnecteerd en opgeladen kan blijven.

INFOTAINMENT

WIRELESS APPLE CARPLAY
* Klik hier om de compatibele toestellen te ontdekken.
*CarPlay, iPhone en Siri zijn geregistreerde handelsmerken van Apple inc.

WIRELESS ANDROID AUTO™
* Google, Google Play, Android Auto zijn handelsmerken van Google LLC.
AndroidAuto is een handelsmerk van Google Inc. en zal binnenkort beschikbaar zijn in België.
Klik hier om de compatibele toestellen te ontdekken.